ارتباط با ما پنج‌شنبه, 18 آذر 1400

سازمان هدفمندسازی یارانه ها

  • EN
  • ساعت : ۱۰:۱۷:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ 
ازمحل منابع سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور پرداخت شد
1000 میلیارد برای تولید واكسن ایرانی كووپارس به موسسه تحقیقات رازی
1000 میلیارد ریال در اجرای ردیف (13) جدول مصارف هدفمندی موضوع بند (الف)تبصره (14) قانون بودجه کل کشور سال جاری به موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از محل منابع درآمدی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور پرداخت شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور دکتر امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز 1000 میلیارد ریال به موسسه سرم سازی رازی برای تولید واکسن کووپارس رازی از محل منابع درآمدی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشورخبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها اضافه کرد: در اجرای ردیف (13) جدول مصارف هدفمندی موضوع بند (الف)تبصره (14) قانون بودجه کل کشور سال جاری این مبلغ واریز شده است و پیش تر نیز مبلغ 2002 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه های برای تولید 20 میلیون دوز واکسن کووپارس رازی به این موسسه پرداخت شده بود که جمعا 3002 میلیارد و 320 میلیون ریال به این موسسه پرداخت شده است. 

وی گفت: حمایت لازم از برای رسیدن به ظرفیت اسمی ماهیانه 10 میلیون دوز واکسن از سوی این سازمان صورت گرفته است که این موسسه بتواند براساس تعهد خود تا آذر ماه سال جاری 20 میلیون دوز واکسن کووپارس رازی را تولید کند.

شایان ذکر است، موسسه رازی با قدمت حدود 100 سال یکی از موسسات بزرگ و پرافتخار کشور در حوزه سلامت و از مظاهر اقتدار کشاورزی کشور و نهادهای ارزشمند در حوزه پژوهش و نوآوری محسوب می گردد.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0