ارتباط با ما يکشنبه, 2 آبان 1400

سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور

  • EN
عنوان گروه خبري / تازه ترین اخبار . اخبار برگزیده .
  • ساعت : ۱۱:۹:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ 
در نشست دبیرخانه کارگروه هدفمندی یارانه در بودجه 1401 انجام شد؛
بررسی یارانه های پنهان انرژی صنایع، كالاهای اساسی و نهادهای دامی و كشاورزی
نشست بررسی آخرین پیشنهادات در خصوص یارانه های پنهان حامل های انرژی صنایع،کالاهای اساسی، نهادهای دامی و کشاورزی و موضوعات مرتبط با دفتر امور صنعت، معدن، بازرگانی و ارتباطات سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، نشست بررسی وضعیت و  آخرین پیشنهادات در خصوص یارانه های پنهان حامل های انرژی صنایع،کالاهای اساسی، نهادهای دامی و کشاورزی  با حضور دکتر امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور؛ دکتر حمید امانی، رئیس امور صنعت، معدن، بازرگانی و ارتباطات سازمان برنامه و بودجه کشور و اعضای دبیرخانه هدفمندسازی یارانه بودجه 1401 در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

این نشست ذیل کارگروه هدفمندی یارانه ها در بودجه سال 1401 و با هدف بررسی دقیق و عمیق تر موضوعاتی مرتبط با هدفمندی یارانه ها در حوزه دفتر امور صنعت، معدن، بازرگانی و ارتباطات سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

بررسی یارانه های پنهان و اجرای برنامه های حمایتی در حوزه کالاهای اساسی، ارائه راهکارهای مطلوب در حوزه بازنگری یارانه پنهان انرژی در حوزه صنعت و معدن،سازوکار اجرایی و آثار و تبعات آن و همچنین پیشنهادات این دفتر در حوزه پیش بینی و برآورد نرخ های پیشنهادی و منابع ذی ربط مورد بررسی قرار گرفت که مقرر شد این دفتر، موضوعات بررسی شده را برای ارائه در ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه در سال1401 در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور قرار دهد.

شایان ذکر است، جلسات تخصصی دبیرخانه ذیل کارگروه هدفمندی یارانه ها ستاد تهیه و تدوین بودجه سال1401 با دفاتر امور سازمان برنامه و بودجه بصورت کارشناسی و مستمر برگزار می شود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0