ارتباط با ما يکشنبه, 2 آبان 1400

سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور

  • EN
  • ساعت : ۱۵:۴۰:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ 
با حضور مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه؛
مراسم تكریم و معارفه فرمانده یگان مستقر در سازمان هدفمندسازی یارانه های كشور برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان مستقر در سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، روز چهارشنبه 31شهریور1400، با حضور مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، معاون، مدیران کل سازمان و فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری فاتب و جمعی از مسئولین یگانهای حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان مستقر درسازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، با حضور دکتر امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، معاون، مدیران کل سازمان؛ سرهنگ عباس کرمی راد، فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی  تهران بزرگ و جمعی از مسئولین یگانهای حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ در سالن جلسات سازمان هدفمندسازی یارانه برگزارشد.

مردم با دیدن مامور نیروی انتظامی، احساس آرامش درونی خوبی پیدا می کنند

در ابتدای این مراسم، دکتر امید حاجتی با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و دلاورمردی رزمندگان انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر نظام جمهوری اسلامی، عنوان داشت: ثمره امنیت و آرامش و استقلال و آزادی ما در کشور مرهون مجاهدت و رشادت های شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است که این فرهنگ در کشور همچنان در بخش های مختلف کشور در حوزه های مرزداری و سلامت و... همچنان ادامه دارد.

وی با تجلیل از زحمات و خدمات نیروی انتظامی در آرامش و ثبات جامعه اظهار کرد: مردم با دیدن مامور نیروی انتظامی، احساس آرامش درونی خوبی پیدا می کنند و این احساس به کل فضای جامعه نیز منتقل می شود اما در مقابل آن افراد متخلف یا شرور با دیدن فرمانده انتظامی این حس ناآرامی را دارند چرا که در مسیر اخلاق، قانون و آرامش عمومی حرکت نمی کنند.

دکتر حاجتی با اشاره به حدیث پیامبر اکرم(ص) اضافه کرد: ارزش دو نعمت از نظر مردم پوشيده است: امنيت و تندرستی؛ اینکه در ابتدای کلام رسول اکرم نعمت امنیت قرارداده شده است به نظر من در اولویت از نعمت سلامتی قرار می گیرد و این مساله اهمیت و ارزشمندی زحمات نیروی انتظامی را در امنیت و آرامش کشور را نشان می دهد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور به عملکرد تحولی در حوزه های مختلف سازمان اشاره کرد و گفت: در کنار پیگیری های لازم برای تامین منابع مورد نیاز و انجام تکالیف اصلی سازمان مانند پرداخت یارانه های مستقیم مردم بدون حتی یک روز وقفه، اموراتی چون کمک به دولت در تامین کالاهای اساسی و آمادگی لازم برای حمایت از این حوزه برای بهبود شرایط عمومی جامعه، حمایت در جهت تامین منابع بحران بیماری کرونا، نقش افرینی در حل معظلات مزمن منطقه ای و تنش آبی کشور، کمک به خطوط ریلی ، پاداش بازنشستگان کشور و...انجام شد که حاصل زحمات تمام همکاران است.

وی افزود: این فعالیت های برنامه ریزی در سازمان هدفمندسازی در کنار اقدامات و زحمات پرسنل نیروی انتظامی یک مکمل محسوب می شود و زبان قاصر است از اینکه قدر دان زحمات و تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی باشیم. ان شاءالله خداوند به همه نیروهای نظامی و انتظامی توفیق خدمت و موفقیت در امور دهد.

رویکرد تحولی مجموعه سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور قطعا رشد و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت

در این جلسه، جناب سرهنگ عباس کرمی راد، فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری فاتب ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و بهره مند شدن از خصایص شهدای عزیز انقلاب اسلامی گفت: مردم بصیر کشور ایران در تمامی حوادث همیشه خوش درخشیدند و در هشت سال دفاع مقدس دلاورمردانه پای انقلاب و نظام و کشور ایستادگی کرد و امروز همه مسئولین برای تامین امنیت، معیشت و آرامش این مردم باید بیش از گذشته کوشش کنند.

وی اضافه کرد: رویکرد تحولی مجموعه سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور قطعا رشد و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت؛ نگاه شما به حوزه امنیت یک نگاه منطقی و انسانی است و این رویکرد، رضایت مطلوبی از مدیریت فعلی سازمان برجای گذاشته است که مورد تقدیر است.

در انتهای این مراسم از زحمات و اقدامات سرهنگ جواد حمیدی با اهدای لوحی تقدیر و جناب سرهنگ عزت راد متین، بعنوان فرماندهی جدید مستقر در سازمان معارفه شدند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0