ارتباط با ما پنج‌شنبه, 18 آذر 1400

سازمان هدفمندسازی یارانه ها

  • EN
  • ساعت : ۱۲:۲۹:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
در حمایت و پشتیبانی از پروژه ملی تولید رازی کووپارس صورت گرفت؛
تقدیر وزیر جهاد كشاورزی از مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های كشور
وزیر جهاد کشاورزی از مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور به جهت تامین منابع مالی تولید واکسن کووپارس تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در مکاتبه ای از دکتر امید حاجتی رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور در راستای حمایت و پشتیبانی و تامین منابع مالی تولید واکسن رازی کووپارس موسسه  تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تقدیر کرد.

در این مکاتبه که به دکتر میرکاظمی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده است چنین آمده است:

جناب آقای دکتر میرکاظمی

معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه

باسلام و احترام؛

به استحضار می رساند فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن رازی کووپارس برای مقابله با بیماری کوید19 توسط موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی آغاز گردیده است.

بی شک تحقق این دستاورد بزرگ با عنایت خداوند متعال و مساعدت های آن سازمان و همکاران محترم و تلاش و همت شبانه روزی بیش از یک و نیم ساله محققان و جوانان نخبه و جهادی این مرز و بوم میسر گردیده است.

موسسه رازی با قدمت حدود 100 سال یکی از موسسات بزرگ و پرافتخار کشور در حوزه سلامت و از مظاهر اقتدار کشاورزی کشور و نهادهای ارزشمند در حوزه پژوهش و نوآوری محسوب می گردد.

لذا لازم است ضمن قدردانی از همه محققان و دست اندرکاران موسسه مذکور، از تلاشهای ارزنده جناب آقای دکتر حاجتی رئیس محترم سازمان هدفمندسازی یارانه ها و همکاران محترم که علی رغم تنگناهای مالی کشور، در تامین منابع اعتباری لازن برای دستاورد بزرگ تولید واکسن مساعدت وافری داشتند، تقدیر و تشکر نمایم.

سید جواد ساداتی نژاد

وزیر جهاد کشاورزی

یادآور می شود؛ در بازدید دکتر امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، 2000 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان هدفمندسازی یارانم های کشور برای تولید 20 میلیون دوز واکسن کووپارس رازی به این موسسه پرداخت شد. همچنین به گفته مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارنه های کشور در صورت تحقق این تعداد دوز تا آذر ماه سال جاری، حمایت لازم از برای رسیدن به ظرفیت اسمی ماهیانه 10 میلیون دوز واکسن از سوی این سازمان انجام خواهد شد.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0